OUR DONORS

 

LEADERSHIP DONORS

 

Dennis Tito

MAIN DONORS

 

Steve Fossett †
Barron Hilton
Eric and Jan Greenwell
Peter and Evelyn Fuss
Alan and Karen Murray

MAJOR DONORS

 

Laurie Harden
Ricardi Morgan
Buddy Sandercock
Moss Dave and Jan Bingham

INDIVIDUAL DONORS

 

Anderson, Mark L

Arnold, Thibault

Baird, Andy

Bald, Conrado Poole

Barata, Pedro

Bartels, Florian

Batalia, Michael

Bell, Ryan

Bernardy, Stefan

Bertrand, Jean Baptiste

Biemer, Jon

Bjorkhaug, Helge

Bodeker, Greg

Booker, Jerry R

Borden, Jason

Boulter, Dave

Brand, Ben

Brooks, Jens

Brown, Pete

Brunner, Bernd

Burgay, Darix

Burner, William & Sharon

Burton, Tony

Campbell, Gary

Chase, Steven P.

Cheeseman, Andrew

Clyde, Lucy

Cramer, Warren

Daly, Daniel

Dankert, Manfred

Darnborough, Darren

David, Andre

Davis, Paul

Demiroz, Goksel

Disney, Roy

Elliott, Rex

Emson, Alistair

Etches, Nicholas J

Fymat, Alain L.

Fymat, Stephane

Garden, Roy

Gates, Don

Gehlhaar, Heinz

Gravelle, Peter W.

Greenwell, Jeff

Guardigli, Paolo

Hanneman, Mark

Harding, Tom

Harlan, Raymond

Hawkins, Sterling

Hiatt, Terence

Hollands, Gary

Holt, Calvin S

Iturmendi, Miguel A.

Jackson, Kevin

Jensen, Jens Haffner

Jerabek, John

Jolley, Prue

Kaufman, Georges

Kent, Thomas

Ketigian, George

Kickert, Reiner

Kiene, Steve

Kilchenmann, Timo

Klix, Christian

Koen, Leland

Kolodochka, Andre

Kregl, John and Mary

Kunkel, D.

Lack, Tony

Lallemand, Geoffroi

Langreiter, Andreas

Lasor, Frederick

Lattimore, Mary

Lefkowita, Curtis

Levi, Ethan

Levi, Shaul

Linstaedt, Torsten

Lips, Frederik

Loken, Hal

Lozier, Richard H.

Magner, Rod

Malanaphy, HughJohn

Marcum, Alan

Mauk, Mitchell

McClanahan, Joyce

McCurdy, Kitt

McGinnis, John

McKinnie, Drew

Means, JamesMichie, Preston

Mitra, Ruchika

Mueller, Volker

Mulcahy, Michael

Murphy, Gary

Murray, Barbara

Nigbor, Jon

Oger, Demet

Park, Kj

Parker, Paul

Passmann, Steffen

Pater, Amanda

Paynter, Frank

Perichon, Michel

Perkins, Mark

Perrenod, Doug

Pircher, Urs

Polinsky, Mitch

Pundsack, Gary

Remde , Paul

Renger, Larry

Romani, Oscar Urrutia

Rossi, Arianna

Roth, Randy & Cheryl

Ruzbasanova, Pavlin

Sahakian, Edwin

Saker, Adrian

Salameno, Lawrence

Salameno, Theresa

Sandercock, Jennifer

Schlüter, Falco

Schwartz, Jotham

Schwartz, Ron

Schwing, Lee

Sekler, Eberhard

Sheehy, Finbar

Shontz, Lexis

Sigler, Dean

Simon, Roberta

Sliwa, Steven

Smith, Duncan

Smith, Jeffrey

Smythe, William

Snoeckx, Peter

Soffici, AntonioStoddart, Ellen

Straub, Alexander

Strunk, Brock

Swindle, Jay

Taylor, Kathleen

Taylor, Leon

Ten Cate, Herrie

Thar, William E

Tonnesen, Claus

Tran, Mary

Travierso, Michele

Trost, Arty

Ussery, Robert

Van Wormer, Willard

Van Wyk, Mark

Varlamov, Natalie

Veble, Gregor

Volpi, Diego

Von Ehrenfried, Manfred

Wade, Noel

Wald, Liz

Warnock, Ed and Linda

Wayne, Thomas

Weaver, Garrett

Willamette Valley Soaring Club

Wise, Brian

Wolff, Mark

Zaccaro, Mike